NATURMED PROCEDÚRY

Čo znamená NaturMed ?

Oddelenie NaturMed&Fitness prináša tisíce rokov osvedčené orientálne metódy a zároveň Vám poskytne rehabilitačné procedúry 21. storočia. V kombinácii s hydroterapiou u nás dosiahnete citeľné výsledky na vašom zdraví a duševnej pohode už za niekoľko dní pobytu.
Všetky procedúry sa vykonávajú v štýlovo zariadených, oddelených ošetrovniach, pričom pri aplikácii procedúr odborným personálom sa dáva veľký dôraz na sekundárne faktory ako sú svetlo, vôňa a hudba.
Aj po rekreačnom tréningu na rotopede, bežiacom páse či pred horúcim zábalom dobre padne pohár občerstvenia od nášho maséra v NaturBar-e. Prosím kliknite si sem a venujte pozornosť kontraindikáciám pre služby Naturmed a Japonských kúpeľov.

NaturMed masáže

Klasická ručná masáž a intenzívnejšia športová masáž Vám za použitia špeciálnych emulzií pomôže uvoľniť svalstvo a odstrániť bolesť. Zároveň sa zlepšuje cirkulácia krvi. Reflexná masáž je vedená nervovými spojmi a tlakom na reflexný nervový bod posielame signál vybraným orgánom.
Esenciálne oleje používané pri aromaterapeutickej masáži majú na pokožku v kombinácii s ručnou technikou aj čistiaci, tonizujúci a revitalizačný účinok. Psychické uvoľnenie umocňuje prostredie - svetlo, hudba a vône. Podobný efekt má masáž s horúcimi lávovými kameňmi.
Romantická aromaterapeutická masáž pre dvoch - masáž pre Vás a Vášho partnera v romantickej atmosfére sviečok bude pre Vásnezabudnuteľným zážitkom, ktorý vykonávajú dvaja maséri v jednej miestnosti. Pre uvoľnenie a prekrvenie je k dispozícii masážny pás v CardioFitness.
V rámci Balneo&AsiaSpa sa nachádza pracovisko Thai masáž, kde poskytujeme okrem klasických orientálnych metód aj thalasso masáž a masáž Cleopatra s medovo-mliečnou emulziou. Po nahriatí svalov a väziva v saune alebo v kúpeľoch sa dosahujú najlepšie výsledky masážnych procedúr.

Naturmed zábaly

Bahenné zábaly majú popri tepelnom pôsobení mimoriadne regeneračné účinky aj na dehydrovanú pokožku a pleť na tvári. Vďaka vysokému obsahu minerálov hydratujú a zvláčňujú pokožku, dodávajú jej energiu a omladenie. Pokožka sa stáva pevnejšou a pružnejšou. Používame bahno z Karlových Varov z prášku a sudové z Hévízu.

Regeneračné procedúry

Používame rôzne formy fototerapie. Žiarenie Bioptron lampy lieči zápaly, uľavuje bolesti kĺbov a lieči problematickú pokožku. TDP lampa je novinkouz ďalekého východu. Vďaka špeciálnym lávovým minerálom pôsobí zmenená vlnová dĺžka žiarenia intenzívnejšie a hlbšie na postihnuté oblasti.

.

Skrášľovacie procedúry

V Japonsku pri tisícročnom hľadaní spôsobov ako ženskú pleť zachovaťmladú  a najmä bledú (čo je u nich otázkou estetiky), objavili veľa prírodných materiálov, ktoré používa aj moderná kozmetika. Napríklad telový peeling z morskej soli a z rias, či zábaly z olejov, zeleného čaju či sóje.

Od svetoznámej značky Gerard´s ponúkame aj tie najexkluzívnejšie prípravky a celotelové procedúry, ako Magic Honey s medom a mandľovým olejčekom či Chocolate sweet - omladzujúci a antistresový zábal s masážou alebo zábal a masáž "ploché bruško" Green Tea proti celulitíde.

Z ponuky Gerard´s pre tvár a dekolt  ponúkame čokoládovú masku a masáž či masku na vyhľadenie vrások ANTIWRINKLE. Masky na tvár a ošetrenie pŕs a dekoltu Sensitive či SOY-SOY  s obsahom sóje, kávy a jogurtu sú vhodnépre lifting a zvýšenie elasticity pleti.

Vyberte si z prípravkov pre zábaly, peeling a anticelulitídne masáže od značky Thalaspa. Procedúry s morskými riasami  či škoricou pre spevnenie a schudnutie, masáž s gélom Thalasso z morských rias pre detoxikáciu alebo zábal so špeciálnym krémom na schudnutie so superkoncentrátom Thalaspa.

 

cardio fitness

Cardio-fitness je vybavený profesionálnym stacionárnym bicyklom a  tzv. recumbent bike-om, rotopedom novej generácie, s opierkou na chrbticu. Príjemné prostredie, motivačná hudba, TV a odborný personál Vám spríjemní Váš "workout".

 

Čaká Vás tu bežiaci pás s nastavovaním sklonu dráhy, šikmá lavica a kombinovaná veža pre fitnes. K dispozícii sú samostatné šatne so sprchami,solárium a bar pre občerstvenie.

 

Cenník

Ceny sú platné do vydania nového cenníka. Pre Vašu spokojnosť Vám odporúčame zakúpiť vopred balíky procedúr spolu s pobytom, lebo sú  cenovo zvýhodnené a predídete možnému limitovanému výberu procedúr počas pobytu.

Venujte svojim rodičom, priateľom, zamestnancom alebo šéfovi darčekový pobyt formou ozdobnej poukážky, ktorú Vám pošleme poštou, vytlačenú na meno v ozdobnom balení. Relaxačné pobyty v Hoteli Therma sú účtovne odpočítateľnou položkou.

DAY SPA - kúpele bez ubytovania. Využite služby AsiaSpa&BalneoTherapy a NaturMed&Wellness pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu. Pre Vašu firemnú alebo súkromnú akciu Vám ponúkame možnosť kompletnej rezervácie Balneo & AsiaSpa. Informácie na therma@therma.sk.

Japonské Kúpele s bazénmi a Saunami, Balneotherapy a hydroterapeutické procedúry, ako aj  vaňové kúpele nájdete v oddelení Japonské Kúpele.

Hotel Therma si vyhradzuje právo k zámene uvedených procedúr na podobné hodnotou a charakterom (v prípade technických príčin), určenie časového postupu pre aplikáciu jednotlivých procedúr a v prípade ich nedodržania zo strany klienta nemá klient nárok na náhradný termín.

Otváracia doba:

- Masáže a zábaly s objednávkou denne od 09:00 do 22:00 h. 
Fitness a Solárium sú pre hotelových hostí otvorené od 09:00 do 22:00.

 

Informácie o aktuálnych cenách, pobytoch a akciách Vám radi poskytneme na našej infolinke 0917 61 61 61.