ZÁBAVA

Cez deň

Japonské kúpele
V japonských kúpeľoch namiesto hlučných adrenalínových šmykľaviek nájdete oázu pokoja pre dušu, oddych a osvieženie pre telo. Sviečky okolo zatemnenej vane, vlniaca chill-out hudba a príjemné exotické vône. "jedno vynikajúce miesto pre vypnutie a totálny relax..."

Snack Bar
Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám  s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít. Gastronomická ponuka sa mení pre spokojnosť zákazníkov a podľa sezónnosti.

Lobby Bar
Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. WiFi internetové pripojenie a biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.

Šípky, Biliard, Stolný futbal, stolné hry
V rámci hotela ponúkame množstvo menej adrenalínových programov a aktivít. Okrem spoločenských hier ako šach, si zahrajte biliard pri recepcii alebo v Bowling Bare vyskúšajte stolný futbal či šípky - darts.

Večer

Ambiente Wine&Beer Saloon
Vináreň Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov s ponukou  fľaškových ležiakov z celej Európy. Svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín z nášho archívu. Kapacita pre sedenie 32 osôb.
American Bowling Bar 
Štýlový nočný klub len pre hotelových hostí - 2 bowlingové dráhy, šípky, stolný futbal, ďalej na požiadanie diskotéka s karaoke s kapacitou 80 osôb. V spojení s vinárňou má kapacitu 110 osôb. Pozrite si aj: Referencie -firemné eventy.
Buddha Bar - chill-out
Rozvaľtesana hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazéna a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením

Mimo hotela

Nordic walking - malebné chodníčky v lužných lesoch popri Malom Dunaji,na hrádzi Gabčíkovskej priehrady či pri starom ramene Dunaja. Na recepcii Vám ukážeme fotografie, pomôžeme vybrať trasu, poskytneme mapy azapožičiame bicykle alebo Nordic palice

Požičovňa bicyklov
Dá sa lepšie vychutnať posedenie v horúcom bazéne ako po príjemnej únave? Po prechádzke prírodou - napríklad podľa pravidiel Nordic Walking alebo po výlete na pohodlnom bicykli?

Výlety po okolí
Obľúbeným výletom je romantický rafting po Malom Dunaji - pol alebo celodenný splav na chrbte ospanlivej rieky v  nedotknutej prírode.Dvestoročné drevené vodné mlyny, šum lužného lesa pre milovníkov prírody. Taktiež sa splavujú staré ramená Dunaja pri Vojke.

GOLF CLUB WELTEN sa nachádza neďaleko mesta Dunajská Streda. V príjemnom prostredí južného Slovenska sa tu rozprestiera 18-jamkové majstrovské ihrisko, kde mierna klíma s vysokým počtom slnečných dní umožňuje hru od skorej jari do neskorej jesene. Vďaka polohe má najdlhšiu hraciu sezónu na Slovensku. Radosť z hry a pekný golfový zážitok tu môžu zažiť hráči od začiatočníkov až po profesionálov.

Celková plocha: 65 ha
Jazerá: 6 (celkom 9 ha)
Bunkre: 149 (celkom 1,2 ha)

Ubytovaní hostia Hotela Therma**** majú nárok na zľavu -20%. 
Rezervácie vybavuje rezervačné oddelenie Hotela Therma.

Link: Program Golf clubu Welten

Otváracia doba prevádzok

American Bowling Bar
Rezervovaný len pre hotelových hostí - denne od 17.00 do 24.00, resp. podľa požiadaviek.

Reštaurácia Zerda:
Denne od 11.00 do 22.00

Snack Bar a Lobby Bar, 
Denne od 7.00 do 22.30

Garden Teracce, Buddha Bar (podľa počasia):
Denne od 7.00 do 22.30

Šport - Vonkajšie - outdoor

Pre aktívny oddych máme pre vás tenisový dvorec s umelým trávnikom a nočným osvetlením. Môžete si dohodnúť trénera či sparing partnera. Ak si chcete zahrať  mini futbal, požičiame Vám bránky a loptu.

Priamo v Hoteli Therma**** je k dispozícii požičovňa kvalitných horských bicyklov. Zorganizujeme Vám výlet k historickým vodným mlynom na Malom Dunaji, na hrádzu Gabčíkovskej priehrady či popri starom ramene Dunaja. Alebo len tak obehnúť mesto a dať si v centre kávu?

Urobte si prechádzku podľa pravidiel Nordic Walking okolo neďalekého rybníka, či po malebných chodníčkoch v lužných lesoch popri Malom Dunaji. Nordic palice sú k dispozícii na recepcii.

Jediná obec, v ktorej môžete zabudnúť na päťdesiatku! Jediný únik pre tých, ktorí túžia po absolútnej voľnosti.
Konečne je aj na Slovensku miesto, kde môžete popustiť uzdu koňom pod kapotou. Na plnohodnotnom pretekárskom okruhu si užijete extra dávku adrenalínu z neobmedzenej jazdy, vzrušenie z rýchlosti a nekonečnú slobodu.

Slovakia Ring, špičkové výcvikové zariadenie pre motoristov, prináša jedinečnú šancu zdokonaliť svoje vodičské schopnosti, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku alebo si len jednoducho vychutnať radosť zo slobody za volantom. Motocykloví nadšenci rovnako ako majitelia automobilov s vysokým výkonom určite ocenia unikátny priestor na skúšanie limitov svojich „tátošov“ a výnimočnú príležitosť zažiť pocity profesionálov pri skutočných pretekoch.

V areáli neďalekéhoThermalparku si môžete zahrať beach volejbal,  minigolf, zaplávať si v 50 metrovom bazéne alebo zahrať futbal na trávniku.

V neďalekej obci Báč, 17 km od Hotela Therma**** sa otvorilo 18 jamkovémajstrovské ihrisko. Golf club Welten disponuje aj s jedinečným Driving Range-om, ktorý sa nestáva fádnym ani pre často trénujúcich hráčov pre odpaľovanie z oboch strán.

Pre športových rybárov je v okolí tucet jazier pre rybolov. Vítajú tu  aj  začiatočníkov. Zapožičiavame výbavu, zaistíme odvoz, ale ryby budete chytať sami! A ak si zaželáte, Váš úlovok Vám pripravíme na večeru.

Rafting po Malom Dunaji alebo po ramenách starého Dunaja pri Vojke - pol alebo celodenný splav na chrbte ospanlivej rieky v nedotknutej prírode. Dvestoročné drevené vodné mlyny, šum lužného lesa pre milovníkov prírody.

Šport - Vnútorné - indoor

Vyskúšajte si plávanie v protiprúde vo vnútornom relaxačnom bazéne, alebo novinku AQUABIKE - bicyklovanie pod vodou. Má to výborný rehabilitačný efekt, záťaž je lepšie rozložená ako pri bežných rotopedoch. V lete vás čaká vonkajší bazén s pohodlnými ležadlami.
Dve profesionálne dráhy amerického bowlingu so súťažnými parametrami poskytnú skvelú zábavu aj pre dva tucty hráčov aj so sprievodom. Alebo si zahrajtebiliard, šípky či stolný futbal. Neverili by ste, ako vie po pol hodine aj tá puška unaviť ramená.
Cardio-fitness je vybavený klasickým rotopedom a tzv. recumbent bike-om,rotopedom novej generácie, s opierkou chrbtice. Čaká Vás tu ešte bežiaci páss nastavovaním sklonu dráhy, šikmá lavica a kombinovaná veža pre fitness. Nášmasér vás obslúži  aj s občerstvením či zapne solárium.
Nielen pre deti sú na recepcii k dispozícii spoločenské stolné hry, karty a šach.

DAY SPA a cenníky

Využite služby DAY SPA - kúpele bez ubytovania AsiaSpa&BalneoTherapy 
a NaturMed&Wellness oddelenia pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu.

Informácie o aktuálnych cenách, pobytoch a akciách Vám radi poskytneme na našej infolinke 0917 61 61 61.